همین الان شروع کن !‌ هنوز دیر نشده!
بهترین های کنکور ایران در یک‌جا

  برای دریافت برنامه جامع ۵ ماهه کنکور دکمه ی زیر رو فشار بدید!

  دریافت برنامه

  توضیحات تکمیلی برنامه کنکور

  اینجا یکم مفصل تر برنامه رو توضیح دادیم تا بیشتر آشنا بشید باهاش !

  خب چی جلوتونه‌؟

  یه برنامه منظم، منسجم و کاملا استاندارد که قابلیت شخصی سازی هم داره و هیچ جا تا امروز مشابه ش نبوده و نخواهد بود.یعنی چی ؟ یعنی به توجه به انعطافی که تو برنامه هست و البته پشتیبانی ۲۴/۷ متخصصین، مشاوران و ناظران مجموعه ما، میتونید با توجه به شرایط درسی و زندگی خودتون تا حدی برنامه رو مختص خودتون تنظیم کنید و در واقع یه لقمه ی بزرگ خوشمزه آماده ست. (‌البته معنیش این نیست که میتونید تنبلی کنید و کاری نکنید و معجزه شه قطعا !!‌)

  {نکته خیلی خیلی مهم}:

  این برنامه حاصل ۱۴سال تجربه و برخورد با افرادی مثل خودتونه که تونستن در کنکور و همچنین زندگی به معنای واقعی کلمه <ستاره> بشن، و برای تالیفش بیش از ۳سال زمان گذاشته شده و یه تیم متخصص و بهترین مشاوران کنکور مطرح ایران تالیف و تدوینش کردن !

  برنامه از ۹ تایم تشکیل شده که دروس عمومی و اختصاصی به طور استاندارد و دقیق رو پوشش میده که تایم ۷ ام هر روز هفته جبرانیه . یعنی چی ؟ یعنی عقب افتادگی هاتونو می تونید بنا به وضعیت درسیتون تو اون تایم بگنجونید و اصلا نگران نباشید .

  به ازای هر 6 روز درس خوندن ، یک روز خالی برای مرور دروس ، جبران عقب افتادگی در هفته ، آزمون و تحلیل و کار های واجبیه که 6 روز قبل انجام نشدن در اختیار دارید که ما به پیشنهاد خودمون براتون چندتا وظیفه گذاشتیم که بنا به مقدار پیشروی تون می تونید ازشون استفاده کنید .

  ما در هر روز ، ۳ درس اختصاصی ( به صورت مستقیم ) و تمام دروس عمومی رو در برنامه قرار دادیم که با کمترین زمان ممکن ، بیشترین بازدهی رو داشته باشید .

  به طور مثال درس زیست شناسی که هر روز به صورت ثابت تو برنامه هست ، بطور کلی تو یه بازه 3-2 ساعت گذاشته شده که مینیمم و ماکسیمم بازه کاملا بستگی به نیاز هر شخص ، سابقه و روند تحصیلی ، هدف داوطلب و خیلی فاکتور های مشابه داره .

  مطالعه درس فارسی کلا بسیار مفصله و از بخش های جداگانه ای تشکیل میشه که همه رو پوشش دادیم :